Odrodzenie strony Arta Foc

Ostatnie miesiące były dla naszej ekipy niezwykle intensywne, pełne wyzwań i emocji. Chcielibyśmy podzielić się z Wami najnowszymi doniesieniami dotyczącymi naszej działalności, które z pewnością wpłyną na naszą wspólną podróż artystyczną.

Niestety, ostatnio doświadczyliśmy problemów z hostingiem, które miały wpływ na naszą dotychczasową stronę internetową, służącą Wam od 2012 roku. Była to platforma, na której wspólnie z Wami dzieliliśmy się naszymi osiągnięciami, wydarzeniami oraz wszystkim, co tworzy niezapomniane chwile w świecie teatru ognia.

Jednak jak to w życiu bywa, przyszła chwila na odnowę i nowe możliwości. Nasza stara strona, choć wspaniała, niestety nie nadążała za nowoczesnymi trendami, zwłaszcza w dziedzinie dostępności na urządzeniach mobilnych. Dlatego też postanowiliśmy sięgnąć po nową odsłonę, która jest już w pełni dostosowana do różnorodności współczesnych urządzeń.

Choć nowa strona jeszcze nie zawiera wszystkich informacji i treści, które znaliście z poprzedniej wersji, pragniemy Was zapewnić, że pracujemy nad tym z całych sił. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które będzie jeszcze bardziej atrakcyjne, inspirujące i pełne niespodzianek dla naszej wspaniałej społeczności.

Dziękujemy Wam za wsparcie i cierpliwość podczas tych zmian. Wierzymy, że nowa strona stanie się miejscem, gdzie jeszcze lepiej będziecie mogli śledzić nasze artystyczne dokonania, a razem będziemy kontynuować naszą fascynującą podróż przez świat Teatru Ognia Arta Foc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony i dzielenia się z nami Waszymi opiniami oraz sugestiami. Razem tworzymy niezwykłą historię, która płonie równie jasno, co ogniste spektakle, które dla Was przygotowujemy.

Z wielkim entuzjazmem i artystycznym zapałem, Zespół Teatru Ognia Arta Foc

Jedna odpowiedź do “Odrodzenie strony Arta Foc”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *