Facebook YouTube deenes
TEATR TANCERZY OGNIA

A R T A  F O C

15-01-2019
Film z pokazu weselnego

Taką pamiątkę z pokazu na weselu Natalii i Krzysztofa w Grudziądzu przesłało nam Studio SFC. Pięknie dziękujemy! :)

21-05-2017
Kompilacja z pokazu

Niedługo po emisji naszego nowego promo dostaliśmy również taką ładną kompilację z pokazu na jednym z wesel. Chwaliliśmy się nią już na facebooku, ale nie na www. Zapraszamy więc do obejrzenia. Oczywiście zapraszamy również do zapoznania się z oficjalnym promo (post poniżej tego) :)

Pokaz Ognia from HDV Studio on Vimeo.


29-12-2016
Nowy film promocyjny na rok 2017!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy film promocyjny! Wielkie dzięki dla BrainVision i Zamku w Radzyniu Chełmińskim.

11-09-2016
Premiera Dia de los Muertos!

Wczoraj, podczas Meksykańskiego Festiwalu Smaków w Inowrocławiu, wykonaliśmy na specjalne zlecenie Kujawskie Centrum Kultury pokaz "Dia de los Muertos".

Była to jednocześnie premiera nowego pokazu w naszej ofercie! "Dia de los Muertos" to pokaz w aranżacji meksykańskiego święta śmierci, które pełne jest barw i radości. Idealne na nadchodzące Halloween ;)

Wybrane zdjęcia poniżej, znacznie więcej --TUTAJ--

image image image image image image image image image image image
03-09-2016
Toruń - Miasto Fajnych Ludzi

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma zdjęciami, tym razem z nieogniowej akcji "Toruń, Miasto Fajnych Ludzi", z której film jest udostępniony w poście poniżej :)

Dodaliśmy również kilka zdjęć z Grudziądza, które wcześniej można było już zobaczyć na stronie facebook.

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image